Movies
Ratings
97
AmélieRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
JobsRated ★ 3.0
PassengersRated ★ 4.0
Money MonsterRated ★ 3.5
Inside JobRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Black SwanRated ★ 2.5