Movies
Ratings
151
The FounderRated ★ 4.0
For SamaRated ★ 5.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 5.0
Earth: One Amazing DayRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
Good bye, Lenin!Rated ★ 5.0
My Sassy GirlRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0- The Pixar StoryRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
NerveRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 3.0