Movies
Ratings
714
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 2.5- The World of LoveRated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 5.0- My Favorite Love StoryRated ★ 2.0
- I, The ExecutionerRated ★ 3.0
- No Other ChoiceRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0- The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
- NonnasRated ★ 2.5
- 1922Rated ★ 3.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.0- VictoryRated ★ 3.0
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
MovingRated ★ 3.0
Dog DaysRated ★ 2.5- KPop Demon HuntersRated ★ 3.0