Movies
Ratings
853
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 1.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Weathering With YouRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5- UprisingRated ★ 3.0
6/45Rated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 5.0
A Few Moments of CheersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
A Quiet Place: Day OneRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba -To the Hashira Training-Rated ★ 4.0
DuneRated ★ 2.5
Nobody KnowsRated ★ 4.5
The French DispatchRated ★ 5.0