Titles you rated
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
The FatherRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
Late AutumnRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 2.5
The Green InfernoRated ★ 2.0- Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- No Other ChoiceRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 2.5
AftersunRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5