Movies
Ratings
737
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Secret(working title)Rated ★ 2.5
WickedRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5- The MatchRated ★ 3.0
- RevelationRated ★ 2.5
- HarbinRated ★ 2.5
- Hijack 1971Rated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 3.0

FirefightersRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.5
EscapeRated ★ 2.5
A Normal FamilyRated ★ 3.0- UprisingRated ★ 3.0