Movies
Ratings
1226- HumintRated ★ 2.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.5
ArgylleRated ★ 2.5- Badland HuntersRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
The MarvelsRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5- Dachimawa LeeRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5