Movies
Ratings
758- The King's WardenRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 4.0
A Beautiful Day in the NeighborhoodRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
Blue CrushRated ★ 3.5- Avicii - My Last ShowRated ★ 3.5
- Avicii - I'm TimRated ★ 4.0
12Rated ★ 4.0- LandRated ★ 3.5
NebraskaRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 3.5
The WayRated ★ 4.0
Because I Hate KoreaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Tuesdays with MorrieRated ★ 5.0
Steve JobsRated ★ 3.5
FallRated ★ 4.0
AirRated ★ 4.0