Movies
Ratings
772
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Re-AnimatorRated ★ 4.0
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Queen CrabRated ★ 1.5- CamRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
YojimboRated ★ 4.0
It's a Beautiful DayRated ★ 0.5- Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 4.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
PlaytimeRated ★ 2.0
Invasion of the Body SnatchersRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.0
JokerRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
The Dead ZoneRated ★ 3.0