Movies
Ratings
246- The King's WardenRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The VisitRated ★ 1.5
Home for RentRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.0
The Umbrellas of CherbourgRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 2.0
MinariRated ★ 3.0- Grandmother’s CakeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 3.5
DittoRated ★ 1.0
The Night OwlRated ★ 3.5- Enola Holmes 2Rated ★ 3.0