Series
Ratings
163
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
Thus spoke Kishibe RohanRated ★ 5.0
Thus Spoke Kishibe Rohan 2021Rated ★ 5.0- Arknights: Prelude to DawnRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 3.5
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.0
Blue PeriodRated ★ 5.0
TrickRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia Record Final Season -Dawn of Light Dreams-Rated ★ 4.5
Wonder Egg PriorityRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 5.0
Paranoia AgentRated ★ 3.0
Higurashi When They Cry - SOTSURated ★ 1.0
Higurashi: When They Cry – GouRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica Side Story: Magia RecordRated ★ 5.0