Movies
Ratings
495
BurnRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 3.5
Coffee and CigarettesRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Missing JohnnyRated ★ 3.0
The MenuRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
The Solitary GourmetRated ★ 4.0
Peeping TomRated ★ 3.0
BL MetamorphosisRated ★ 4.0
Blind Willow, Sleeping WomanRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Cat's EyeRated ★ 4.0
Detective Conan: Black Iron SubmarineRated ★ 3.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.0
IchikoRated ★ 4.0
Railroad ManRated ★ 3.5