Movies
Ratings
255
HoppersRated ★ 3.0- The King's WardenRated ★ 3.5
- A House of DynamiteRated ★ 3.5
LightyearRated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Turning RedRated ★ 2.5
KingmakerRated ★ 4.0- Good NewsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
ElioRated ★ 3.5- Ciao AlbertoRated ★ 4.0
LucaRated ★ 4.0
OnwardRated ★ 4.0- The Legend of Mor'duRated ★ 3.0
BraveRated ★ 3.0