Movies
Ratings
294
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
A Simple FavorRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
I Am a HeroRated ★ 1.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.5
SpellboundRated ★ 4.0- Vampire Cop RickyRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 3.5
She s On DutyRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
V for VendettaRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
Ghost SweepersRated ★ 3.0- Romantic DebtorsRated ★ 3.5
Suspect XRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 4.0