Titles you rated
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
ReplicasRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Golden SlumberRated ★ 2.5
Death WishRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
Shazam!Rated ★ 3.0
TurboRated ★ 2.5
Wild CardRated ★ 3.5
Blade Runner 2049Rated ★ 3.5
Hello, SchoolgirlRated ★ 3.0
HalloweenRated ★ 3.0
It Chapter TwoRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 3.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 2.5