Titles you rated
- SpectralRated ★ 2.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5- Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.0
- KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
- Hi.5Rated ★ 3.5
The RuinsRated ★ 2.5- The PlotRated ★ 1.5
- The MatchRated ★ 3.0
- One WinRated ★ 2.0
White NightRated ★ 1.5
MarshallRated ★ 3.0- About FamilyRated ★ 2.0
- Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
RealRated ★ 0.5- RevelationRated ★ 3.0
- Kill BoksoonRated ★ 2.0
- Bogota: City of the LostRated ★ 1.5
The Equalizer 3Rated ★ 2.0
Roman J. Israel, Esq.Rated ★ 2.0- DesireRated ★ 1.0