Movies
Ratings
22- JulesRated ★ 4.5
GravityRated ★ 5.0
Moonlit WinterRated ★ 5.0- MaterialistsRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0- The World of LoveRated ★ 5.0
- Rebel RidgeRated ★ 2.0
- It Was Just an AccidentRated ★ 3.5

Bleak NightRated ★ 3.5- Good NewsRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
The Parent TrapRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5- Hi.5Rated ★ 2.0
- No Other ChoiceRated ★ 3.0
HereticRated ★ 4.0