Movies
Ratings
74
The Lion KingRated ★ 4.5
Hello GhostRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 3.5
The Little PrinceRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Heavenly ForestRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0