Movies
Ratings
808
The Zone of InterestRated ★ 4.0
The Case of Hana & AliceRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 4.0
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.5- Coffee And CigarettesRated ★ 4.0
MacheteRated ★ 4.0
Vampire Hunter D: BloodlustRated ★ 5.0
Ghost in the Shell 2: InnocenceRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Taipei StoryRated ★ 4.5- AlphaGoRated ★ 3.5
You Were Never Really HereRated ★ 4.5
Certain WomenRated ★ 4.5
Showing UpRated ★ 4.0
UndineRated ★ 4.0
The Turin HorseRated ★ 4.0
First ReformedRated ★ 4.0
The Dead Don t DieRated ★ 4.0
AnomalisaRated ★ 3.5
Uncle Boonmee Who Can Recall His Past LivesRated ★ 4.0