Movies
Ratings
30
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 2.0
Billy ElliotRated ★ 2.5- Unlocking SherlockRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 2.0
FlippedRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
The AttorneyRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 5.0