Movies
Ratings
503
Before SunriseRated ★ 3.5
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.5
Night Train to LisbonRated ★ 2.5
InsurgentRated ★ 3.0- Tune in for LoveRated ★ 2.0
DivergentRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.0
ExitRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0- The Perfect DateRated ★ 1.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0