Titles you rated
A Star Is BornRated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Long ShotRated ★ 4.0
SpyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Crazy RomanceRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
47 Meters DownRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0