Movies
Ratings
290
Hunter KillerRated ★ 5.0
SicarioRated ★ 5.0
The PostRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5- Hear MeRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
WonderRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0- Garak Market RevolutionRated ★ 3.5
The WalkRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 4.0