Movies
Ratings
1133
BakudanRated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
Gintama the Movie 2026: Yoshiwara in FlamesRated ★ 5.0
Suicide Notes Laid on the TableRated ★ 2.5- Angel Flight THE MOVIERated ★ 4.0
ShamRated ★ 2.5
Cosmic Princess Kaguya!Rated ★ 3.5
125 Years MemoryRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Emergency Interrogation Room: The FinalRated ★ 4.0
Hell's GardenRated ★ 2.5
FrontlineRated ★ 4.0
Indiana Jones and the Dial of DestinyRated ★ 4.0
Haunted MansionRated ★ 2.0
All About SuomiRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
(Ab)normal DesireRated ★ 3.0
Ya Boy Kongming!: The MovieRated ★ 3.0
Revolver LilyRated ★ 4.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 3.5