Movies
Ratings
323
RoboCopRated ★ 3.0
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Casino RoyaleRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
HitchRated ★ 3.0
The OthersRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Coyote UglyRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 3.5
I Am Number FourRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 3.5
BreathlessRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.5- Two CopsRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Free WillyRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 3.5
AmadeusRated ★ 3.5