Movies
Ratings
1309
Fail-SafeRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 2.5
Our HospitalityRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
Spite MarriageRated ★ 3.5
VampyrRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The NunRated ★ 4.5
Man Bites DogRated ★ 4.0- Anonymous ZombieRated ★ 1.5
Dial M for MurderRated ★ 3.0
Tokyo TwilightRated ★ 3.5
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Red BeardRated ★ 4.0
The Towering InfernoRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 3.5