Movies
Ratings
804
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
The PhoneRated ★ 4.5
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
CartRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
GantzRated ★ 4.0
Jupiter AscendingRated ★ 3.0- Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
BeowulfRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 4.0
2001: A Space OdysseyRated ★ 3.0
The 5th WaveRated ★ 3.0
Time RenegadesRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0