Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
AftersunRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.0
The FabelmansRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.5
TarRated ★ 4.5
Never, Rarely, Sometimes, AlwaysRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 4.0
Armageddon TimeRated ★ 3.5
Boiling PointRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 2.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The Book of FishRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5- ScoutRated ★ 2.5