Movies
Ratings
332
Coin Locker GirlRated ★ 3.5
UpgradeRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
AnonRated ★ 2.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 3.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 4.0
CocoRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 4.0- The RitualRated ★ 1.0
The ShamelessRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 4.0- #realityhighRated ★ 3.0