Movies
Ratings
92
DumboRated ★ 4.0
West Side StoryRated ★ 4.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0- My Mother and Her GuestRated ★ 1.0
TimeRated ★ 5.0
Never ForeverRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 5.0
Lady and the TrampRated ★ 4.0
Mary PoppinsRated ★ 5.0
Fun with Dick and JaneRated ★ 4.0
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 4.0
DoubtRated ★ 5.0
Step Up RevolutionRated ★ 5.0- Forest DancingRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
Anger ManagementRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0