Titles you rated
Bird BoxRated ★ 4.5
Ted 2Rated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.0
Save the Green Planet!Rated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
The Ugly TruthRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 3.5
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0- Slow VideoRated ★ 2.5
Happy Death DayRated ★ 2.0
Justice LeagueRated ★ 2.5
ChampionRated ★ 2.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The WitnessRated ★ 2.5