Titles you rated
Intimate StrangersRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
Tucker and Dale vs EvilRated ★ 4.5
2001: A Space OdysseyRated ★ 4.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
HellraiserRated ★ 3.5
CocktailRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 3.5
Requiem for a DreamRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
GlassRated ★ 4.0
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 3.0
FailanRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 4.0