Movies
Ratings
1336- The World of LoveRated ★ 5.0
CarolRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 2.0- The Last Woman on EarthRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5- The BalconettesRated ★ 3.0

Fallen LeavesRated ★ 3.5
Hit ManRated ★ 3.0
The Wizard of OzRated ★ 3.0
Ghost Dog: The Way of the SamuraiRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 2.5- The MatchRated ★ 3.0
- ExterritorialRated ★ 3.5
- The Swan Song of Fedor OzerovRated ★ 3.0