Movies
Ratings
126
Marriage StoryRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 2.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5