Movies
Ratings
1318- NonnasRated ★ 3.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
Only YesterdayRated ★ 3.5
Whitney Houston: I Wanna Dance with SomebodyRated ★ 3.5- Irish WishRated ★ 2.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
WonkaRated ★ 4.0
Downton Abbey: A New EraRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.0
The Point ManRated ★ 2.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 4.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
A Man Called OttoRated ★ 3.0
ザ・タイタニックRated ★ 5.0