Movies
Ratings
1722
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 1.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
- Good NewsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Kaiju No. 8 Compilation MovieRated ★ 3.0- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Forbidden DreamRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0- BorderlandsRated ★ 2.5
BrokerRated ★ 3.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.5- The First LadyRated ★ 5.0