Movies
Ratings
956- A House of DynamiteRated ★ 2.0
The KillerRated ★ 1.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5- No Other ChoiceRated ★ 2.0
- Love UntangledRated ★ 1.5
- Wall to WallRated ★ 0.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 0.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Triangle of SadnessRated ★ 1.0
SinnersRated ★ 3.0- Yadang: The SnitchRated ★ 1.5
RevolverRated ★ 0.5
AnoraRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.5- The MatchRated ★ 3.5
The BrutalistRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 2.0