Movies
Ratings
288
KingmakerRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 5.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 5.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
DuneRated ★ 3.0- Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
- HeroRated ★ 4.5

Tazza: One Eyed JackRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.5
On the LineRated ★ 4.0- UnlockedRated ★ 3.5

Concrete UtopiaRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5- Kill BoksoonRated ★ 1.0