Movies
Ratings
1319
The BrutalistRated ★ 5.0- ForgottenRated ★ 3.0
The VillainessRated ★ 3.5
The King's Case NoteRated ★ 3.0
A Single RiderRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0
Swing KidsRated ★ 3.0
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Red NoticeRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.5
VenomRated ★ 2.5
Hostage: Missing CelebrityRated ★ 2.5
CollectorsRated ★ 2.0
DuneRated ★ 4.0
Night in ParadiseRated ★ 3.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
ザ・タイタニックRated ★ 4.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.0
PsychokinesisRated ★ 2.5