Titles you rated
At Eternity's GateRated ★ 4.0- KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Finding DoryRated ★ 2.5
Insidious: Chapter 2Rated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 3.0
CarsRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
The Lion King 1½Rated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
OnceRated ★ 4.5