Movies
Ratings
603
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 5.0- OtherLifeRated ★ 3.0
JokerRated ★ 2.5
Twelve MonkeysRated ★ 3.0
ContagionRated ★ 3.5
Bring Me HomeRated ★ 2.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
AshfallRated ★ 2.5- EliRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
MoneyRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 3.5- Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0