Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
SanctumRated ★ 4.0
CloverfieldRated ★ 5.0
Underworld: AwakeningRated ★ 5.0
King of CaliforniaRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Race to Witch MountainRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
Big Momma's HouseRated ★ 4.0
From Dusk Till DawnRated ★ 4.0
RidersRated ★ 4.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
AlienRated ★ 3.0- A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 5.0