Movies
Ratings
391
In the HouseRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
A Time to KillRated ★ 3.5
I Killed My MotherRated ★ 3.5
Side EffectsRated ★ 3.5
Someone SpecialRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 2.5
The Miseducation of Cameron PostRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5
Room in RomeRated ★ 3.5
ChloeRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 3.5
ChangelingRated ★ 3.5
Bicentennial ManRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 3.5
A Man Called OveRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
CashbackRated ★ 4.0
AwakeRated ★ 3.0