Movies
Ratings
635
Only Lovers Left AliveRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.0
DriveRated ★ 4.0
PlushRated ★ 2.5- Suck Me ShakespeerRated ★ 3.0
- Girls on Top 2Rated ★ 3.5
- Girls on TopRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 4.0
Eat Pray LoveRated ★ 2.5
A Violent ProsecutorRated ★ 2.5- Spirits' HomecomingRated ★ 5.0

Mood of the DayRated ★ 3.0