Movies
Ratings
171
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
BraveRated ★ 3.0
Wonderful NightmareRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
WonderRated ★ 4.0
AdulthoodRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.0
My Dear EnemyRated ★ 3.5
CloserRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.0
Who are You?Rated ★ 3.0
Heavenly ForestRated ★ 2.5
Art Museum by the ZooRated ★ 3.5
The 100th Love with YouRated ★ 1.5
Black SwanRated ★ 5.0
Sue, Mai & Sawa: Righting the Girl ShipRated ★ 3.5