Movies
Ratings
653- No Other ChoiceRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.5
AkiraRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0- One WinRated ★ 3.5
- The MatchRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
FollowingRated ★ 1.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
WindstruckRated ★ 1.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 4.0
Poor ThingsRated ★ 4.5