Movies
Ratings
261
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
RoboCopRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Spirited AwayRated ★ 4.5- PandoraRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
The BanquetRated ★ 4.5
HoneyRated ★ 4.0- A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 4.0
The Storm RidersRated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0