Movies
Ratings
214- MaterialistsRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 5.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
VivariumRated ★ 2.5
Django UnchainedRated ★ 4.5- MicrohabitatRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
House of HummingbirdRated ★ 4.5
Marriage StoryRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 4.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 5.0
The FavouriteRated ★ 4.0