Titles you rated
The WhaleRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0- CobwebRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0- DreamRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Happy EndRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Bullet TrainRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0- Nike's Big BetRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 4.0
ConfessionRated ★ 2.0
Knives OutRated ★ 4.0
Free GuyRated ★ 3.5
BronsonRated ★ 3.5