Movies
Ratings
525
MoanaRated ★ 3.5- The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 3.5
- The Adam ProjectRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.5
Red NoticeRated ★ 4.0
6 UndergroundRated ★ 3.5
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 4.0- Inside Men: The OriginalRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 3.5
Hitman: Agent JunRated ★ 3.0
Hotel Transylvania 3: Summer VacationRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 4.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0